16-20/8 RU

 image3344 RUŠTINA!

 R1* superlearningová dílna

5-denní intenzívní kurz pro začátečníky

(ruštinu můžete použít i pro dorozumívání s Ukrajinci)

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Vedeno formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou. Zážitkovými metodami, využití pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, koncepty jdoucí přes telo, zrak i sluch. Využívá se kreativních prvků, pohybu, spontánního učení a relaxací, navazování na mnemotechnické pomůcky.

Každý dostane na konci kurzu ještě aktivizační nahrávku – pojistku, díky které si může „doaktivovat“ to, co mu neutkvělo v paměti během kurzu. slovní zásobu cca 550 pojmů, a zafixovat ji nebo si ji kdykoli i po letech pomocí nahrávky znovu aktivovat.

Cíl kurzu:
-základy čtení v azbuce
-rychlý průlom do jazyka
-dorozumění v základních situacích v turistickém kontaktu
-dosažení základní orientace v jazyce
-udržení konverzace na základní témata v rozsahu cca 600 slov
-vyjádření svých potřeb

Cena: 5900 Kč zahrnuje 50 vyuč.h výuky, učební pomůcky, aktivační nahrávku

Termín: 16-20/8 2023 v Č.Budějovicích (zač.ve ST v 15h, dále denně 9-19.45h, Ne 9-17h)

Součástí kurzu jsou relaxace a ochutnávky, 1-2 večery nepovinný zábavný program – hry a zábava v ruštině.
Kurz je pro začátečníky, jen pro dospělé, není určen pro ty, kdo se už trochu v zákl.situacích domluví. V předstihu před kurzem obdržíte něco málo přípravných materiálů, které si vyvěsíte a zaktivujete.
Pokud jste kdykoli v minulosti dosáhli úrovně že jste se trochu domluvili a četli v azbuce, i když jste všechno „zapoměli“, přihlašte se na kurz pro mírně pokročilé, který bude vypsán.

Kurz vede: Petr Vladyka (+ ruštinářka)

Přihlásit se na seminář můžete pomocí níže uvedené přihlášky.
Přihláška je platná pouze se zálohou 1000Kč. Po převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy obdržíte po odeslání níže uved. přihlášky.

Několik týdnů před seminářem dní obdržíte materiály ke kurzu, které je vhodné si osvojit ještě před začátkem semináře, a několik dnů před seminářem  ještě dostanete podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou. Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se na kurz Ruština pro začátečníky 16-20/8 v ČB

UPRAVIT