4-11/8 Energ 2 JČ

SAMOLÉČEBNÉ PROCESY TĚLA 2 – RELAXAČNÍ A ENERGIZAČNÍ POBYT u J.Návary    

Mgr. Petr Vladyka – energizační a relaxační techniky, alternativní postupy, čištění čaker  – zopakování a rozšíření technik jak se nabíjet energií, nabíjení přes stromy, zbavování se negativní energie, čakrové meditace a nacházení blokád +čištění, nácvik relaxačních technik pro uvolnění psychosomatiky.a stresu.
MVDr. Jiří Návara – spouštění samoléčebných procesů těla,  práce s energií v těle, souvislosti s příčinami nemocí, automatismy vegetativních regulací, harmonizace procesů v těle, nácvik a různá cvičení na generování a řízení energie, apod.  Mgr. Eva Vítovcová –  alternativní diagnostika, možnosti alternativní léčby a  další přednášející…

PROGRAM – společný ozdravný program Jiřího Návary a Petra Vladyky + další přednášející (dopoledne 9-13h, pak volno, večerní program 18.30-21.30)
Dále volitelně: kruhové etnické tance, táboráky, retro disco, tématické večery, vycházky a vyjížďky do okolí, houby, zoo..

UBYTOVÁNÍ: ve dvoulůžk.až čtyřlůžkových pokojích v penzionu Na samotě u houpacího koně u J.Návary, u rybníka a lesa, u Zhoře u Tábora /www.houpacikun.com/ Pokoje s vl.příslušenstvím kuch.koutem nebo venkovní kuchyňkou.
Strava: vlastní (vždy na 2.den se dají objednat obědy (i vegetariánské) z osvědčené restaurace, 2 tématické večeře v ceně, jiné večery možnost udělat společnou večeři.
CENA i s ubytováním (8 dní/7 nocí) a programem: 6000 Kč  
Cena jen s ubytováním pro rodinné příslušníky nezúčastňující se programu (8 dní/7 nocí): 4000Kč 

Přihlásit se na seminář můžete pomocí níže uvedené přihlášky.
Přihláška je platná pouze se zálohou 1000 Kč.  Č.účtu pro převedení zálohy obdržíte po odeslání níže uved. přihlášky.

Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou. Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se na Relax.a energizační pobyt II, 4-11//8 v již.Čechách  (vyplňte a odešlete prosím mailem na vladyka1@volny.cz)