18-25/8 Energ1

SAMOLÉČEBNÉ PROCESY TĚLA 1 – RELAXAČNÍ A ENERGIZAČNÍ POBYT u rybníka v jižních Čechách    

Mgr.Petr Vladykaenergizační a relaxační techniky, alternativní léčby, několik technik jak se nabíjet energií, nácvik relaxačních technik  pro uvolnění psychosomatiky a odreagování od pracovního.a jiného stresu, možnosti účinné alternativní léčby,
odebírání negativní energie a posilování potřebných míst.
MVDr.Jiří Návaraspouštění samoléčebných procesů těla 
Prozkoumáme příčiny nemocí a následně vstoupíme do zdánlivě složitého systému našeho těla. Prožijeme vědomé proniknutí do automatismu vegetativních regulací, poznáme slabiny a následně je posílíme. Pomocí věkem ověřených, ale nově pojatých technik se naučíme nacházet a harmonizovat působiště častých problémů. Generování energie, práce s energií v těle apod.

PROGRAM – společný ozdravný program Jiřího Návary a Petra Vladyky (dopoledne 9-13h, pak volno, večerní program 18.30-21.30)
Dále volitelně: kruhové etnické tance, táboráky, retro disco, tématické večery, vycházky a vyjížďky do okolí, houby, zoo..

UBYTOVÁNÍ: ve dvoulůžk.až čtyřlůžkových pokojích v penzionu Na samotě u houpacího koně u J.Návary, u rybníka a lesa, u Zhoře 7km od Tábora /www.houpacikun.com/
Strava: vlastní /=k disp.kuchyňky (vždy na 2.den se dají objednat obědy (i vegetariánské) z osvědčené restaurace, 2 tématické večeře v ceně, jiné večery možnost udělat společnou večeři.
CENA i s ubytováním (8 dní/7 nocí) a programem: 6000 Kč  
Cena jen s ubytováním pro rodinné příslušníky nezúčastňující se programu (8 dní/7 nocí): 4000Kč 

Přihlásit se na seminář můžete pomocí níže uvedené přihlášky.
Přihláška je platná pouze se zálohou 1000 Kč.  Č.účtu pro převedení zálohy obdržíte po odeslání níže uved. přihlášky.

Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou. Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se na Relax.a energizační pobyt 18-25//8 v již.Čechách  (vyplňte a odešlete prosím mailem na vladyka1@volny.cz)