doporučuji

Novinka!* „Učení a paměť pravou hemisférou“ je na světě! Najdete na pultech knihkupectví či lze objednat po netu. Nakladatelství Euromedia, též v edici Knižní klub.

Učení a paměť PH


—————————————————————————————

Kniha Gregga Bradena MATRIX -Božský zdroj o zákonitostech našeho „3D“ světa a jejich méně známá vědecká potvrzení.

Fenomenální vobr-matrix-bozsky-zdrojědec Max Planck, průkopník kvantové teorie, kdysi šokoval celý svět tvrzením, že existuje jakýsi zdroj, v němž se rodí úplně vše, co tvoří náš svět. Gregg Braden, autor této knihy, pátral více než dvacet let po prastarých znalostech a nacházel tajemství onoho Božského zdroje zašifrované v posvátných spisech z odlehlých egyptských, peruánských či tibetských klášterů a v zapomenutých textech. A co je nejpřekvapivější – současná věda jejich odkaz potvrzuje! V knize jsou také uvedeny ty nejdůležitější vědecké objevy, které veřejnost a školní výuka jaksi nezaznamenala… Kniha, která boří mnohé zavedené názory. Zajímavý je autorův pohled na tvorbu reality každého z nás.  Uvádí „20 klíčů vědomého tvoření“, podporující proměnu záměrů imaginací v životní realitu.  Srozumitelně podanými vědeckými poznatky a vylíčením skutečných lidských příběhů nás dovede k přesvědčení, že to jediné, co nás omezuje, je jen a jen naše mysl a podvědomé negativní vzorce.

—————————————————————————————

Kniha Very Birkenbihlové – Piliny v hlavě?  (36x vydaná v Německu) Tato kniha se mi dostala do ruky před pár lety, kdy jsem s překvapením zjistil, že k velice podobným závěrům a k tomu co dělám již přes 20 let, se autorka dostala rovněž čistou praxí.

obr-piliny-v-hlaveV této knize najdete zábavným způsobem podanou asi třetinu témat, která probíráme na semináři Učení a paměť pravou hemisférou, pro což může být dobrým doplňkem. Jedna z nejlepších knih na toto téma, co byla vydána.

 

—————————————————————————————

Pro zefektivnění vaší činnosti, chcete-li s věcmi jak pracovními tak osobními opravdu pohnout a vše rozpohybovat, doporučuji

Gestalt koučink    více info najdete na http://macmar.cz/kouc/

Businessman concept, Sign Plan A or B road to the correct way.

e-mail: macmar@email.cz