27-29/11 ISS

image3344Intuice, sny a symboly

        Intuice z pohledu moderní humanistické psychologie

       Naučte se pracovat se svými sny a symboly sami

2,5-denní praktický seminář

Intuice na nás stále „mluví“ moudrým hlasem, ale bohužel jí nikdo nerozumí, jazyk symbolů a podvědomí se ve školách a neučí. Intuici do psychologie legitimně uvedl C.G.Jung a postavil ji do stejné roviny vedle myšlení, cítění a vnímání. Odpovídá procesům pravé mozkové hemisféry.

Tento seminář je pro ty, kteří tuší nebo již objevili že se vyplatí řídit se svým vnitřním hlasem, chtějí tuto svoji schopnost rozvíjet a více rozumět jejím obsahům. Každý máme schopnosti využívat intuici, často to možná děláme, jen o tom nevíme. Nebo ji ignorujeme, na což i často doplácíme.

Z gigantického množství informací a podnětů které periferně-nevědomě nasáváme, vědomě vyvoláme jen nepatrný zlomek, ale je to právě pravá hemisféra, která nám moudrost podvědomí neustále projevuje. Ovšem svým „nelogickým“ jazykem bez použití slov. Intuice, podobně jako podvědomí a sny, k nám promlouvá pomocí symbolického jazyka.

Po tomto kursu nebudete jasnovidní, ale vaše intuitivní cítění zesílí, signály jsou téměř všude, budete si jich více všímat a lépe dekódovat. Dalším záměrem semináře je naučit se „řeč pravé hemisféry“ a osvojit si techniky práce se symbolem aby jste si pak mohli jakékoli významy interpretovat sami.

Program :

Signály a zdroje informací, typy

Jakým způsobem k nám promlouvá intuice+nevědomí,

Princip synchronicity, koincidence (zvláštní „shody okolností“)

Jazyk symbolů a jak převést jejich význam do „smysluplné“ formy

Určení kanálů vnímání intuit.informací+struktura intuice/test/

Základní pojmy šamanských přístupů,kontakt se silovým zvířetem

Co mylně pokládáme za intuici, intuice versus životní scénáře

Techniky práce se snovými symboly /oživení symbolů/

Praktické pomůcky a systém pro práci s intuicí

Psychospirituální krize, její znaky a co s ní

Další techniky vyplavující informace

Jak pracovat se sny

Jak dál sami

Termín: 27-29/11 v Praze (pá 16 – 20.30h, so 9-20h, ne 9-17.30) 

Místo konání:  učebna Praha 6 (u metra Dejvická)          

Cena: 2800 Kč /cena zahrnuje 23h semináře, zápisník, nahrávku řízené imaginace, káva, čaj/

Forma : praktická cvičení + relaxace/guided imagery + rozbor/interpretace + testy + diskuze

Lektor kurzu: Mgr. Petr Vladyka

Seminář je zejména pro absolventy seminářů „Procesy za Komunikací“, „Učení a paměť pravou hemisf.“, popř.jiných seminářů s P.Vladykou.

Přihlásit se můžete odesláním mailu s přihláškou. Ta je platná se zálohou 800 Kč. Po převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se již tedy ujišťovat o zapsání. Bez převedení zálohy přihláška není platná a vaše místo je k dispozici jiným účastníkům. V týdnu před seminářem obdržíte podrobnější informace (co sebou, mapku apod.) Nepřijde-li vám po odeslání přihlášky do 3 dnů odpověď s pokyny, kontaktujte mne prosím (vladyka1@volny.cz)

Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz a přijdou vám instrukce k odeslání zálohy.

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

e-mail:

Tel:

Přihlašuji se na kurz Intuice, sny a symboly v termínu 27-29/11