29-31/3 A1

image3344ANGLIČTINA V RYTMU, POHYBU a OBRAZECH

START UP – PRO ZAČÁTEČNÍKY (a falešné začátečníky)

3-denní kreativní jazykový kurz je zaměřen na rychlý pokrok

* navazování na obraz, mapy mysli, pohyb, prožitek a relaxaci

* odbourání vnitřních bariér a negativních zkušeností s učením

* okamžité domluvení v základních situacích (cestování, hotel, orientace, restaurace, řešení problémů, osobní údaje, letiště apod)

* oživení přirozené motivace k učení jazyka 

* použití mnemotechnických pomůcek a asociací

* multisenzorické vnímání

* upevnění jiných učebních metod a JAK ÚČINNĚ POKRAČOVAT

Zcela jiný způsob výuky boří tradiční představy o učení – mučení, že je to náročný proces. S využitím pravohemisferických pochodů, zákonitostí a vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. Tzv. Globální /pravohemisferické/ učení v celcích a ve větách vytváří „mapy“ a obrazy a spolu s audio aktivizací vede k zafixování pojmů.

v programu:

„záchranný pás“ abyste se neztratili „tajemství cestovatelů“
a konkrétní témata:
orientace ve městě
restaurace a ubytování/hotel 
představování a osobní údaje
zájmy a záliby
kladení otázek a odpovědi
jednoduchý minulý a budoucí čas

K těmto tématům dostanete jako „pojistku“ učební aktivizační nahrávky, pomocí kterých si můžete látku kdykoli znovu aktivovat, i po letech, např.před cestou do zahraničí.

TERMÍN:  29-31/3  2019 (pá 16–20h, so 9–19.30, ne 9–17.30)

Místo: studio ARHA, V.P.Čkalova 26, Praha 6 (4 min od metra Dejvická) Pro přespolní je možnost provizorního přespání v prostorách studia ve vl.spacáku za popl.100 Kč/os/noc, jen tam není sprcha, k dispozici je umývadlo v umývárně, karimatky, lednička, čajová kuchyňka. )

CENA: 2900 Kč /v ceně aktivizační nahrávky, uč.materiály, káva,čaj/

Kurz je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 20 let. Je zejména pro absolventy jiných kurzů s P.Vladykou a je určen pro začátečníky (ev.falešné začátečníky). Na kurz by určitě neměli jít ti, kteří se domluví v různých situacích ve větách a také ti, kteří si v duchu říkají že jim to stejně asi moc nepůjde…

VEDE: Mgr. Petr Vladyka

Přihláška je platná pouze se zálohou 800 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání níže uved. přihlášky, v automatické odpovědi. V týdnu před seminářem obdržíte podrobnější informace (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou, není-li uvedena na webové stránce.