Léto se sny

25-28/9

image3344Letní pobyt + práce se sny

Pro ty, kdo si chce na pár dní odpočinout a přitom pronikat světa do snů a symbolů a více pak naslouchat svému intuitivním hlasu. Sny a symboly k nám stále promlouvají jazykem pravé hemisféry a nesou nám důležitá poselství, rady a upozornění.

4-denní pobyt v přírodě + práce se sny a symboly

Pomocí metod Getslaltu, Jungiánské psychologie, řízené imaginace/guided imagery a arteterapie se budeme věnovat snové symbolice, oživování snů a poznávání smyslu symbolů.

Tyto postupy můžeme využít i pro zpracování opakovaných koincidencí a synchronicit z denního života, kdy se nám situace opakují a nedokážeme zjistit jejich pravé poselství. Tyto sny a symboly většinou vždy znamenají něco úplně jiného, než jim svým rozumovým úsudkem přisuzujeme. Zdá se, že mluví svým na první pohled „nelogickým“ jazykem, tedy pravohemisferickým jazykem symbolů a synchronicit, který je potřeba rozkódovat a podívat se, co vše se skrývá pod povrchem. Také jak odlišit synchronicity, což je dějový symbol od tzv.scénářů, což jsou negativní nevědomé myšlenkové vzorce apod.

Místo:  pravděpodobně Penzion Kocourov v Českém Středohoří nebo podobné

Termín: 25-28/9 (od pá 15h – do pondělí 17h /st,svátek)

Vede: Mgr Petr Vladyka, metodám práce se sny a intuicí se věnuje už 20 let. (absolvoval výcviky v Getstaltterapii, Transakční Analýze, nedirektivní psychoterapii PCA a vedl vysokošk.semináře, výcviky forenzních psychologů apod.)

Cena: 2700 Kč (+ 1650 Kč za 3 noci v penzionu na 2-3 lůžk. pokojích s vl.přísl. + strava v místě dle výběru)

 

Seminář je zejména pro absolventy seminářů s P.Vladykou.

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz a přijdou vám instrukce k odeslání zálohy.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se na pobyt Léto a sny v termínu 25-28/9 2020

Prosím po vyplnění odešlěte mailem na vladyka1@volny.cz