12-14/6 A2

                                      

image3344ANGLIČTINA v rytmu
aneb co vám ve škole neřekli

2,5-denní intenzívní kurz pro mírně pokročilé
Slouží k nastartování zcela JINÉHO způsobu učení a fígle jak dělat pokroky 
i když nemáte ČAS

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Netradiční a zapamatovatelnou formou. Vedeno formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou. Zážitkovými metodami, využití pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, koncepty jdoucí přes telo, zrak i sluch. Využívá se kreativních prvků, písniček, pohybu, spontánního učení a relaxací. Navazování na mnemotechnické pomůcky, techniky jak si zapamatovávat slova i bez memorování. Gramatika se upevnění tak že si ji budete pamatovat. Dále – Čím to je že se učíte anglicky už dlouho a stále jste na tom stejně? a co s tím*

v programu:

 Gramatika zábavně na bázi zážitkových přístupů
Praktické klíče k porozumění rodilým mluvčím, nácvik
Korekce nejčastějších chyb českých uživatelů angličtiny
Dynamickým způsobem se osvojují důležitá slova a fráze
Problematické časy a jejich procvičení zážitkovými metodami
Co jste asi ohledně angličtiny nevěděli…a k čemu se to hodí
Synonyma k nejzákladnějším pojmům a kdy je použít
Nácvik cca 100 nepravidelných sloves
Rozšíření základní slovní zásoby
Neučebnicové hovorové obraty
Nastartování procesu efektivního učení
Tvorba vizuálních a auditivních konceptů pro další pokroky a co dělat aby vám angličtina zůstala v aktivní paměti /bez zapomínání

Nový termín: 12-14/6  (zač.pá 15.30h,  so 9.00 -19.30, ne 9-17.30h)

Místo konání: studio ARHA, Praha 6, V. P. Čkalova 26  (cca 5 min od metra Dejvická / ve studiu je možnost přenocování ve vl.spacálu za režijní popl.200Kč/os/noc. K dispozici je lednice, sprcha, čajová kuchyňka, karimatky)

Cena: 2800 Kč zahrnuje učební materiály a pomůcky, aktivizační CD nahrávky, kávu, čaj

Kurz vede: Mgr. Petr Vladyka

Kurz je pro dospělé/není koncipován pro děti a mládež do cca 25 let/

Nevíte zda kurz odpovídá vaší úrovni? Je pro úroveň mírně pokročilí, tedy ti kdo už trochu mluví, domluví se v základních situacích i když trochu „hotentotsky“, používají minim. základní minulý (-ed) a budoucí čas (will), neovládají příliš nepravidelná slovesa a neumí dobře používat čas předpřítomný, kterému se hodně věnujeme zážitkovými metodami.

Na seminář se můžete přihlásit vyplněním níže uvedené přihlášky. Přihláška je platná pouze se zálohou 800 Kč. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání přihlášky, v.automatické odpovědi. Po převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše rezervace postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům.  V týdnu před seminářem obdržíte podrobnější informace (co sebou, mapka apod.) Nepřijde-li vám po odeslání přihlášky automatická odpověď s pokyny, kontaktujte mne prosím (vladyka1@volny.cz)   Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)