FR1 Bášť

image3344Ca Va Bien! * Francouzština 1   superlearningová tvořivá dílna

5-denní intenzívní kurz pro úplné začátečníky

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Vedeno formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou. Zážitkovými metodami, využití pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, koncepty jdoucí přes tělo, zrak i sluch. Využívá se kreativních prvků, písniček, pohybu, spontánního učení a relaxací. Navazování na mnemotechnické pomůcky, techniky jak si zapamatovávat slova i bez memorování.

Součástí kursu jsou relaxace a ochutnávky!

Pro cesty po francouzsky mluvících zemích stačí pro běžný turistický kontakt cca 300 pojmů, jen potřeba vědět která to jsou. Zde získáte mnohem více než tento základ k domluvě, pracujeme se slovní zásobou cca 600 slov.

Každý dostane na konci kurzu aktivizační nahrávku, díky které si může zcela upevnit tuto slovní zásobu a také zafixovat ji aby zůstávala v „aktivní“ paměti. Výhoda těchto aktivizačních nahrávek je, že i kdyby jste jazyk delší dobu nedělali, pomocí nahrávek si jej můžete kdykoli zaktivizovat.

Cíl kurzu:

  • rychlý průlom do jazyka,
  • dorozumění v základních situacích v turistickém kontaktu
  • dosažení základní orientace v jazyce
  • udržení konverzace na základní témata v rozsahu cca 600 slov
  • vyjádření svých potřeb

Další cíle:

aktivní odpočinek

poznávat francouzská vína

ochutnávat francouzské sýry a jiné pochutiny

hrát večerní hry ve francouzštině

možnost domluvit nízkonákl. výpravu do Francie

Sebou: pohodlné oblečení, přezůvky

Termín: 11-15/3 2020 (st-ne)

Místo: v „joga domku“ Dany Líbové v Bášti u Prahy 9 (zač.ve středu v 9.30h, dále denně 9-19.30h, neděle 9-17h + (po večerech nepovinný zábavný program – hry ve francouzštině) Součástí kursu jsou relaxace a ochutnávky!
Cena za kurz: 5300 Kč zahrnuje 55h výuky, učební pomůcky, ochutnávky specialit a vín, aktivizační CD nahrávku s celým textem
K ceně se každému připočítává popl. za (veget.) stravu ve výši 1200 Kč/os, v této ceně je i možnost přenocování (v učebně na matraci ve vl.spacáku/či lůžkovinách) Případné nevyužití stravy (a ubyt.) nemá vliv na snížení nebo odpočet této částky.

Sebou: přezůvky, pohodlné oblečení, spacák či lůžkoviny ) v případě přespávání v místě)

Seminář je pro začátečníky a pouze pro dospělé /není koncipován pro děti+mládež do cca 18 let. Pro ty, kteří už mluví v jednoduchých větách a domluví se v různých základnějších situacích, není účast vhodná.

Kurz vede: Mgr. Petr Vladyka (+ francouzská mluvčí)

Přihlásit se můžete pomocí níže uvedené přihlášky.

Přihláška je platná pouze se zálohou 800 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání níže uved. přihlášky, v automatické odpovědi. Pokud neobdržíte tuto automat.odpověď, kontaktujte mne prosím vladyka1@volny.cz. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)