21-23/6 ŠP1 Praha

image3344FIESTA!

Španelština 1* superlearningová tvořivá dílna

3-denní intenzívní kurz pro úplné začátečníky zaměřený na rychlý pokrok a  pro zákl.dorozumění v turistickém kontaktu

Můžete zjistit jak se učit jinak než znáte, s využitím pravohemisferických postupů, formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou, multisenzorické vnímání, Zážitkovými metodami, využitím pravé mozkové hemisféry, myšlenkových map, superlearningu, vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. 

Součástí kurzu jsou relaxace a různé ochutnávky, tapas,apod. Každý dostane na konci kurzu aktivační nahrávku -„pojistku“ díky které si může “doaktivovat” všechnu probíranou slovní zásobu, a zafixovat ji aby zůstávala v aktivní-permanentní paměti, nebo kdykoli  i po letech ji znovu aktivovat.

Cíl kurzu:

  • rychlý průlom do jazyka
  • dorozumění v základních situacích turistickém kontaktu
  • dosažení základní orientace v jazyce
  • vyjádření svých potřeb
  • udržení konverzace na zákl.témata v rozsahu cca 400 slov
  • základní minulý a budoucí čas
  • Další cíle: aktivní odpočinek, rozeznat španelské víno od latinoamerických nebo tequilu od mezcalu, možnost zpívat procítěně španělsky bez ohledu na hudební sluch, večer se zábavným program a hry ve špaňělštině 

v programu:

„záchranný pás“ abyste se neztratili „tajemství cestovatelů“  základy konverzace
a konkrétní témata:
 orientace ve městě
restaurace a ubytování 
představování a osobní údaje
zájmy a záliby, nákupy
kladení otázek a odpovědi
jednoduchý minulý a budoucí čas 

TERMÍN:  21-23/6 2024  (pá 12-20.30h, so 9-20h, ne 9-17.30h)

MÍSTO:  studio ARHA, V.P.Čkalova 26, Praha 6

CENA: 3900 Kč /v ceně aktivační nahrávky, ochutnávky španělských a mex. specialit, vín, tapas, uč.materiály, desky, psací potřeby, káva, čaj/ 

Kurz je určen pouze pro dospělé a pro úplné začátečníky. Na kurz by tedy určitě neměli jít ti, kteří se domluví v základních situacích a také ti, kteří trvají na tradičních školních postupech.

Seminář vede: Mgr. Petr Vladyka 

Přihláška je platná pouze se zálohou 1000 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde  po odeslání níže uved. přihlášky. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení:

e-mail:

Tel:

Přihlašuji se na kurz Španělština pro začátečníky  v Praze v termínu 21-23/6 2024