21/5 IMAGINACE – nevědomí jako rádce, Praha

Pomocí řízených imaginací (Guided imagery) si můžeme vyplavit některé obsahy nevědomí, které, podobně jako sny, nás mohou vést a dávat nám cenné rady. Pojďme se vypravit na netradiční procházky nevědomím, spojení s vnitřním rádcem, zrelaxování mysli i těla. Volně navazuje a rozšiřuje kurz Intuice, sny a symboly, jehož předchozí účast však není podmínkou.

Místo a termín konání: 21/5  ve studiu ARHA Praha 6, V.P.Čkalova 26   (neděle 9.30-18)

Cena: 1500 Kč

(Cena spol.se seminářem SNY a jak je interpretovat  pá+so 2900 Kč)

Přihláška je platná pouze se zálohou 500 KčPo převedení zálohy jste zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde  po odeslání níže uved. přihlášky. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (jen pro účely přihlášení na kurz a následné komunikace), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním níže uvedených údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno:

tel:

e-mail.adresa

Přihlašuji se na jednodenní seminář Imaginace – nevědomí jako rádce, 21/5 v Praze

odešlete prosím na vladyka1@volny.cz a přijdou vám další informace.