Voucher 500Kč/sleva 2300 Kč SOMAVEDIC – dárek pro absolventy kurzů a ostatní, platí stále

  • Voucher 500 Kč na přístroj SOMAVEDIC – Uran. Platí pro ty, kteří absolvovali jakýkoli kurz Petra Vladyky v posledních 8 letech, nebo si zakoupili knihu „Učení a paměť pravou hemisférou“, popř.i pro odběratele mých videí na Youtube. O voucher si napište na vladyka1@volny.cz, zašlu mailem, pak jej předložte při osobním odběru v Distribučním středisku pro Prahu ve Vinoři. Slevu je na požádání a uvedení ve voucheru možné použít i na jiné modely Somavediku s prodejní cenou nad 10.000 Kč
  • Sleva 2300 Kč na SOMAVEDIC – Uran, pro účastníky, kteří absolvovali alespoň 2 kurzy v posledních 8 letech. Platí pouze pro os.odběr přístroje u P.Vladyky. Pokud máte o tuto slevu zájem, napište prosím mail na: vladyka1@volny.cz

Pokud tomto o přístroji zatím moc nevíte (odfiltrovává negativní účinek 5G, geopatogenních zón, elektromagnetického smogu /např.mnohočetná síť wifi/, harmonizuje prostředí i vztahy, aktivuje vodu, harmonizuje činnost mozk.hemisfér, působí proti virům a bakteriím).

Přístroj je se záručním listem – záruka 5 let a hlavně, pokud byste měli pocit že to pro vás není nebo že to na vás neúčinkuje /což se stává málokdy/ je možné jej do 2 měsíců vrátit bez udání důvodu a bude vám vrácená celá částka.

Díky dalším certifikátům od českých a německých institucí jej povolují lékaři pacientům i např. na onkologických klinikách, a to je co říct..