14-16/4 IT

image3344ITALŠTINA pro začátečníky

    pro ZÁKLADNÍ DOROZUMĚNÍ, nejen na cesty

3-denní kreativní jazyková dílna je zaměřena na rychlý pokrok

* navazování na obraz, představy, pohyb, prožitek

* odbourání vnitřních bariér a negativních zkušeností s učením

* okamžité domluvení v základních situacích (doprava, ubytování, orientace, restaurace, řešení problémů, osobní údaje, letiště apod)

* oživení přirozené motivace k učení jazyka 

* použití mnemotechnických pomůcek a asociací

* multisenzorické vnímání

* upevnění jiných učebních metod a JAK ÚČINNĚ POKRAČOVAT

Jiný způsob výuky s využitím pravohemisferických pochodů, zákonitostí a vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. Tzv. Globální /pravohemisferické/ učení v celcích a ve větách vytváří „mapy“ a obrazy a spolu s audio aktivizací vede k zafixování pojmů.

v programu:

„záchranný pás“ abyste se neztratili „tajemství cestovatelů“
a konkrétní témata:
orientace ve městě
restaurace a ubytování 
představování a osobní údaje
zájmy a záliby
kladení otázek a odpovědi
jednoduchý minulý a budoucí čas

K těmto tématům dostanete jako „pojistku“ učební aktivizační nahrávky, pomocí kterých si můžete látku kdykoli znovu aktivovat, i po letech.

TERMÍN:  14-16/4  (pá 13.30-20.30h, so 9-20h, ne 9-17h) 

CENA: 3700 Kč /v ceně aktivační nahrávky, ochutnávky, – „aperitivo“, učební materiály, pomůcky, desky a psací potřeby, ochutnávky italských vín, káva, čaje/ poslední jazyk. kurz za tuto sníženou cenu!

MÍSTO: studio ARHA, V.P. Čkalova 26, Praha 6  (cca 7 min. od metra Dejvická, pro mimopražské je možnost přenocování v prostorách studia ve vl.spacáku za režijní popl.) 

Kurz je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 20 let. Je určen pro úplně začátečníky Na kurz by tedy určitě neměli jít ti, kteří se domluví v základních situacích a také ti, kteří trvají na tradičních školních postupech.

Metodicky vede: Mgr. Petr Vladyka +1

Přihláška je platná pouze se zálohou 1000 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde  po odeslání níže uved. přihlášky. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou, parkování, mapka apod.)

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete již jen jako náhradník, vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz 

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se jako náhradník na kurz Italština pro začátečníky v termínu 14-16/4 2023 v Praze