13-15/5 IT

image3344ITALŠTINA pro začátečníky

    pro ZÁKLADNÍ DOROZUMĚNÍ, na cesty

3-denní kreativní jazykový kurz je zaměřen na rychlý pokrok

* navazování na obraz, mapy mysli, pohyb, prožitek

* odbourání vnitřních bariér a negativních zkušeností s učením

* okamžité domluvení v základních situacích (doprava, ubytování, orientace, restaurace, řešení problémů, osobní údaje, letiště apod)

* oživení přirozené motivace k učení jazyka 

* použití mnemotechnických pomůcek a asociací

* multisenzorické vnímání

* upevnění jiných učebních metod a JAK ÚČINNĚ POKRAČOVAT

Jiný způsob výuky s využitím pravohemisferických pochodů, zákonitostí a vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. Tzv. Globální /pravohemisferické/ učení v celcích a ve větách vytváří „mapy“ a obrazy a spolu s audio aktivizací vede k zafixování pojmů.

v programu:

„záchranný pás“ abyste se neztratili „tajemství cestovatelů“
a konkrétní témata:
orientace ve městě
restaurace a ubytování 
představování a osobní údaje
zájmy a záliby
kladení otázek a odpovědi
jednoduchý minulý a budoucí čas

K těmto tématům dostanete jako „pojistku“ učební aktivizační nahrávky, pomocí kterých si můžete látku kdykoli znovu aktivovat, i po letech.

TERMÍN:  13-15/5  (pá 10-19.30h, so 9-20h, ne 9-17h) 

CENA: 3700 Kč /v ceně aktivační nahrávky, ochutnávky,   učební materiály, pomůcky, desky a psací potřeby, káva, čaje/ velká sleva pro studenty a důchodce

Kurz je určen pro ůplné začátečníky Na kurz by tedy určitě neměli jít ti, kteří se domluví v základních situacích a ti, kteří trvají na tradičních školních postupech.

MÍSTO: studio Praha 

Kurz je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 20 let. Je určen pro začátečníky Na kurz by tedy určitě neměli jít ti, kteří se domluví v základních situacích a také ti, kteří trvají na tradičních školních postupech nebo ti, co si v duchu říkají že jim to stejně asi moc nepůjde…

Metodicky vede: Mgr. Petr Vladyka 

Přihláška je platná pouze se zálohou 1000 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde  po odeslání níže uved. přihlášky. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz a přijdou vám instrukce k odeslání zálohy.

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

hlásíte se přes program Erasmus/ČVUT?

V případě Erasmu, destinace, kam jedete:

Přihlašuji se na kurz Italština pro začátečníky v termínu 13-15/5 2022 v Praze