22-24/5 IT

image3344ITALŠTINA na cesty – pro začátečníky 

metodou SUPERLEARNING/SUGESTOPEDIE

3-denní kreativní jazykový kurz je zaměřen na rychlý pokrok

* navazování na obraz, mapy mysli, pohyb, prožitek a relaxaci

* odbourání vnitřních bariér a negativních zkušeností s učením

* okamžité domluvení v základních situacích (cestování, hotel, orientace, restaurace, řešení problémů, osobní údaje, letiště apod)

* oživení přirozené motivace k učení jazyka 

* použití mnemotechnických pomůcek a asociací

* multisenzorické vnímání

* upevnění jiných učebních metod a JAK ÚČINNĚ POKRAČOVAT

Zcela jiný způsob výuky boří tradiční představy o učení – mučení, že je to náročný proces. S využitím pravohemisferických pochodů, zákonitostí a vnímání vícero kanály, navazování na pohyb, zvuk a obraz, které tradiční přístup nevyužívá, stejně jako zážitkové přístupy, proces vždy urychlí a učení se zároveň stává zábavným. Tzv. Globální /pravohemisferické/ učení v celcích a ve větách vytváří „mapy“ a obrazy a spolu s audio aktivizací vede k zafixování pojmů.

v programu:

„záchranný pás“ abyste se neztratili „tajemství cestovatelů“
a konkrétní témata:
orientace ve městě
restaurace a ubytování/hotel 
představování a osobní údaje
zájmy a záliby
kladení otázek a odpovědi
jednoduchý minulý a budoucí čas

K těmto tématům dostanete jako „pojistku“ učební aktivizační nahrávky, pomocí kterých si můžete látku kdykoli znovu aktivovat, i po letech, např.před cestou do zahraničí.

TERMÍN:  22-24/5  (pá 12.30-19.30, so 9-20h, ne 9-17.30) 

MÍSTO: studio ARHA, Praha 6, V.P.Čkalova 26 (cca 5 min od  metra Dejvická) Pro ty co nemají ubytování je nožnost přenocování v učebně ve vl.spacáku za popl. 150Kč/os/noc. K dispozici je sprcha, karimatky, lednice, čaj.kuchyňka )

CENA: 3400 Kč /v ceně aktivizační nahrávky, ochutnávky, uč.materiály, káva,čaj/

Kurz je pro dospělé, není koncipován pro děti a mládež do cca 20 let. Je zejména pro absolventy jiných kurzů s P.Vladykou a je určen pro začátečníky Na kurz by tedy určitě neměli jít ti, kteří se domluví v základních situacích a také ti, kteří trvají na tradičních školních postupech nebo ti, co si v duchu říkají že jim to stejně asi moc nepůjde…

VEDE: Mgr. Petr Vladyka + italštinářka

Přihláška je platná pouze se zálohou 800 KčPo převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání níže uved. přihlášky, v automatické odpovědi. Pokud neobdržíte tuto automat.odpověď, kontaktujte mne prosím vladyka1@volny.cz. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů, viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se můžete vyplněním údajů a odesláním na vladyka1@volny.cz a přijdou vám instrukce k odeslání zálohy.

Jméno a příjmení přihlašované osoby:

email:

Tel:

Přihlašuji se na kurz Italština pro začátečníky v termínu ………2020