17-19/1 A2 NMnV

              image3344ANGLIČTINA v rytmu a pohybu
                               aneb co vám ve škole neřekli

2,5-denní intenzívní kurz pro mírně pokročilé
Slouží k nastartování zcela JINÉHO způsobu učení a fígle jak dělat pokroky 
i když nemáte ČAS

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Netradiční a zapamatovatelnou formou. Vedeno formou tvořivé dílny + Komenského škola hrou. Zážitkovými metodami, využití pravé mozkové hemisféry, na bázi superlearningu, koncepty jdoucí přes telo, zrak i sluch. Využívá se kreativních prvků, písniček, pohybu, spontánního učení a relaxací. Navazování na mnemotechnické pomůcky, techniky jak si zapamatovávat slova i bez memorování. Gramatika se upevnění tak že si ji budete pamatovat. Dále – Čím to je že se učíte anglicky už dlouho a stále jste na tom stejně? a co s tím*

v programu:

 Gramatika zábavně na bázi zážitkových přístupů
Praktické klíče k porozumění rodilým mluvčím, nácvik
Korekce nejčastějších chyb českých uživatelů angličtiny
Dynamickým způsobem se osvojují důležitá slova a fráze
Problematické časy a jejich procvičení zážitkovými metodami
Co jste asi ohledně angličtiny nevěděli…a k čemu se to hodí
Synonyma k nejzákladnějším pojmům a kdy je použít
Nácvik cca 100 nepravidelných sloves
Rozšíření základní slovní zásoby
Neučebnicové hovorové obraty
Nastartování procesu efektivního učení
Tvorba vizuálních a auditivních konceptů pro další pokroky a co dělat aby vám angličtina zůstala v aktivní paměti /bez zapomínání

Termín: 17-19/1 2020 (zač. pá 16h, so 9-19.30, ne 9-17h)

Místo: Nové Mesto n.V. (klubovna MKS)

Cena: 100 eur zahrnuje učební materiály a pomůcky, aktivizační CD nahrávky, káva, čaj

Kurz vede: Mgr. Petr Vladyka

Kurz je pro dospělé/není koncipován pro děti + mládež do 18 let/

Nevíte zda kurz odpovídá vaší úrovni? Je pro úroveň mírně pokročilí, tedy ti kdo už trochu mluví, domluví se v základních situacích i když trochu „hotentotsky“, používají minim. základní minulý a budoucí čas, ale neumí dobře používat čas předpřítomný, kterému se hodně věnujeme zážitkovými metodami.

—————————————————————————————-

Přihlásit se na seminář můžete pomocí níže uvedené přihlášky.
Přihláška je platná pouze se zálohou 800 Kč/30 eur. Po převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání níže uved.přihlášky, v automatické odpovědi. Pokud neobdržíte tuto automat.odpověď, kontaktujte mne prosím na: vladyka1@volny.cz. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.
Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)