Angličtina pro pokročilejší – intenzívní 6-denní superlearning, Praha

27/8-1/9 A3

image3344ANGLIČTINA – Superlearning
Obecná angličtina (s rozšíř. slovníkem pro pracovní praxi)

Intenzívní 6-denní kurz – 65 hodin   /úroveň středně pokročilí/mid-high intermediate/

Můžete zjistit, že učit se dá zcela jinak než znáte. Zážitkové metody aktivující zapamatování, Komenského Škola hrou, přístupy sugestopedie/superlearningu, koncepty jdoucí přes tělo, zrak, sluch a pohyb. Zapojení pravohemisferických postupů (nevyužívaných v tradičním přístupu). Kreativní prvky ve výuce, využití relaxací i pasívního vnímání, navazování na mnemotechnické pomůcky.
Každý dostane na konci kurzu aktivizační nahrávku, díky které si může látku zafixovat aby zůstávala v „aktivní“ paměti, popř. si ji kdykoli v budoucnu zaktivizovat.

v programu :

Elegantní i
hovorové obraty
Rozšíření slovní zásoby
cca 60-70 frázových sloves
Nejzákladnější obchodní výrazy
Výrazy pro kancelářskou činnost
Klíče k porozumění rodilým mluvčím
Obraty pro argumentaci,jednání, názory
Synonyma k častým pojmům a kdy je použít
Zážitkově vybrané složitější gramatické struktury
Korekce nejčastějších chyb českých uživatelů angličtiny

Cena: 5700 Kč /zahrnuje 65 hod.výuky, učební texty a pomůcky, CD aktivizační nahrávky, káva, čaj/

Termín: 27/8 – 1/9 2019 (úterý – neděle, denně 9-19.30)

Místo konání: studio ARHA, V.P.Čkalova 26, Praha 6

Kurz vede: Mgr. Petr Vladyka

Kurz je pro dospělé/není koncipován pro děti+mládež do 18 let/

Nevíte zda kurz odpovídá vaší úrovni? Je pro úroveň středně pokročilí (mid-high intermediate) tedy ti kdo se celkem již nějak domluví v různých situacích, ale potřebovali by se rozmluvit, upevnit v praxi používání gramatiky /zážitkově/, rozšířit slovní zásobu, používat „lepší“ slovník, používat frázová slovesa, elegantní obraty, výrazy pro pracovní činnost, popř.upevnit nepravidelná slovesa a „vychytat“ některé chyby a česko-anglické zlozvyky.

—————————————————————————————-

Přihlásit se na seminář můžete pomocí níže uvedené přihlášky. Přihláška je platná pouze se zálohou 800 Kč. Po převedení zálohy jste automaticky zapsáni na seminář a s vaší účastí se počítá. Nemusíte se tedy již ujišťovat o zapsání na seminář. Bez uhrazení zálohy do 8 dnů vaše přihláška postrádá platnost a vaše místo zůstává k dispozici jiným zájemcům. Č.účtu pro převedení zálohy vám přijde obratem po odeslání níže uved.přihlášky, v automatické odpovědi. Pokud neobdržíte tuto automat.odpověď, kontaktujte mne prosím na: vladyka1@volny.cz. Několik dní před seminářem obdržíte ještě podrobnější informace, které nejsou na webové stránce (co sebou apod.) s mapkou a přesnou adresou.

Odesláním přihlášky stvrzujete, že se seznámili s podmínkami účasti a že souhlasíte se zpracováním osobních údajů (pouze pro účely přihlášky na kurz), viz uvedené informace o pravidlech a podmínkách účasti a ochraně osobních údajů (+GDPR)

Přihlásit se na akci můžete pomocí formuláře níže: